O nás

Co všechno pro Vás máme

S láskou k cukrařině

Cukrárna Snídejte šampaňské v Modřanech byla otevřena dne 11. 2. 2011. Cukrárna se nachází v blízkosti modřanského Obchodního náměstí a Modřanského biografu a takřka sousedí cyklistickou stezkou vedoucí z centra Prahy na Zbraslav.

V cukrárně prodáváme denně čerstvé dorty vlastní výroby a lahůdky z nejkvalitnějších a denně nakupovaných surovin.

K příjemnému posezení přispívá útulný interiér, k dispozici je denní tisk a časopisy, wifi a pro děti máme k dispozici pastelky a omalovánky.

V teplém počasí je možné i posezení na předzahrádce. Přijďte si na zahrádku posedět, odplavit stress po práci nebo si odpočinout po sportovním výkonu na nedaleké cyklostezce.

Pro Vás i Vaše děti připravíme v naší cukrárně rodinné a narozeninové oslavy dle vašeho přání a možností.

Co nabízíme

Nechte se inspirovat naší fotogalerií pro výběr a objednávku dortů a zákusků. Přání a nápady přijďte konzultovat do naší cukrárny, kde Vám poradíme a doporučíme různé varianty a novinky.  Rádi Vám připravíme cukrářské výrobky i dle Vašeho individuálního přání.

Dorty a cukrářské výrobky

Krémy dortů jsou vyráběny ze živočišných surovin, tedy z klasického másla, šlehačky, tvarohu, mascarpone atd. Na naše výrobky nepoužíváme žádné směsi, vše je vyrobeno ze základních surovin, včetně korpusů.

V naší cukrárně najdete jak klasické dorty nebo zákusky, tak i dorty každý den jiné, a to dle momentálních inspirací našich cukrářek. Lze si objednat jakkoliv velké slavnostní dorty a zákusky, včetně minizákusků. Připravíme vám i slané pohoštění, tj. nejen chlebíčky, ale i obložené mísy. Naše webové stránky budeme postupně doplňovat o fotografie jednotlivých dortů a ostatních výrobků.

Chlebíčky

Nabízíme denně čerstvé chlebíčky k přímé konzumaci nebo si můžete chlebíčky objednat s sebou. Od 30 ks chlebíčků s sebou objednávejte den dopředu.

Koktejly

Rozhodně ochutnejte naše mléčné koktejly, které připravujeme i z čerstvého, sezónního ovoce, např. jahody, maliny, borůvky, banány.


Další sortiment

K posezení nebo s sebou nabízíme kvalitní moravská, francouzská a italská vína, různé druhy káv a čajů, nealkohlické a alkoholická nápoje a doplňkový sortiment.

Tohle všechno můžete darovat svým blízkým

Všechny naše výrobky a služby můžete věnovat prostřednictvím dárkových poukazů, které si můžete zakoupit v naší cukrárně. Poukazy přizpůsobíme vašemu přání vzhledem i hodnotou.